مواد شوینده رایگان

سفارش آنلاین نیروی خدماتی

پرسنل مجرب

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

برترین شرکت نظافتی از دیدگاه کاربران

ضمانت بعد از کار

رزرو کارگر نظافتچی

نگهداری کودک

نظافت منزل

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/نظافت منزل
نظافت منزل2021-05-30T23:25:32+00:00

نظافت منزل – نظافت منزل_در_تهران

مقدمه

سلامتی جسم و روح امری بسیار مهم برای همگان به شمار می آید و در این راستا هر فرد و یا جامعه تدبیری برای این امر مهم می اندیشند . نظافت منزل امری است که مستقیم با سلامتی و جسم و روح ما انسانها در ارتباط است ، بدین گونه که محیط زندگی و کار ما باید تمیز و مرتب باشد تا در سلامتی کامل باشیم .

مراحل نظافت منزل :

نظافت منزل مراحل مختلف و متفاوتی دارد که وابسته به نوع منزل متغیر میباشد . اگر منزل شما ویلایی باشد نظافت خانه شما به سبک متفاوتی باید انجام شود ، اگر منزل شما آپارتمانی است نظافت آن مراحل مختلفی دارد زیرا منزل شما دارای راه پله مشترک با بقیه اهالی آپارتمان می باشد .

نظافت منزل

نظافت منزل

نظافت منزل ویلایی

در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود که شامل پنجره ها ، پرده ها ، آشپزخانه ها ، اتاق پذیرایی راه پله ها ، درب های وروردی ، اتاق خواب ها ، حیاط ها ، پارکینگ  سایر موارد میشود .

هریک از موارد روند خاص خود را در نظافت منزل دارد .

به طور مثال: پنجره ها درصورتی که آلمینیومی باشد و دوجداره ، سبک نظافت آنها می تواند متفاوت باشد.

دلیل پیچیدگی تمیزکردن منازل ویلایی:

در منازل ویلایی نظافت خانه یک امر پیچیده و زمان بر می باشد و در صورتی که گروه نظافتچی آقا تخصص لازم را نداشته باشند این امر به درستی محقق نخواهد شد ، زیرا برای هریک از  موارد ذکر شده می بایست از مواد شوینده و  روش متفاوتی استفاده نمود.

به طور مثال: مواد شوینده موردنیاز جهت نظافت سرویس بهداشتی با موادری که در آشپزخانه استفاده میشود متفاوت است .

رزرو کارگر خدماتی مطمئن – کلیک کنید

 

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

  • استفاده از نظافتچی های مجرب و حرفه ای
  • دریافت آزمایش عدم اعتیاد و سوپیشینه از نظافتچی ها
  • تمامی نظافتچی های این شرکت تحت پوشش بیمه حوادث هستند
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه نظافتچی برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان
نظافتچی خانم _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی نظافتچی خانم _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی[/caption]

 

نظافت منازل آپارتمانی

در این نوع منازل بدلیل اینکه معمولا متراژ پایین تری نسب به منازل ویلایی  دارند نظافت منزل امری آسان تر و در زمان کمتری میگیرد .

اما در عین حال از ظرافت خاص خود برخوردار است زیرا بیشتر مواردی که در قسمت منازل ویلایی گفته شد در منازل آپارتمانی وجود دارد ، با این تفاوت که در این منازل در فاصله کمتری از هم قرار گرفته اند لذا می توانند نظافت سایر قسمتها را تحت الشعاع خود قرار دهند .

منازل آپارتمانی هر یک برنامه ای متفاوت برای نظافت نیاز دارد.

بدین ترتیب می بایست نظافت خانه آپارتمانی با دقت بیشتری انجام شود و لزوما نمی تواند یک روند ثابت را برای تمام منازل آپارتمانی در نظر گرفت زیرا محل قرار گرفتن قسمت های مختلف متفاوت است . نظافتچی باهوش ابتدا چیدمان قسمت های مختلف را مورد ارزیابی قرار میدهد سپس روند نظافت منزل را تعیین میکند

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا

مهمترین قسمت نظافت منزل آشپزخانه است:

معمولا مهمترین قسمتی که برای نظافت منزل در نظر گرفته میشود آشپزخانه منزل است ، در آشپزخانه ابتدا می بایست نظافت کابینت ها انجام شود زیرا هنگام نظافت کابینت ها ممکن است سایر قسمت قسمتهای کثیف دیده شوند.

دریافت کارگر خدماتی خانم

تمیزکردن سرویسهای بهداشتی

برای نظافت سرویس بهداشتی و حمام می بایست از سفید کننده ها مخصوص استفاده شود . نظافت سرویس های بهداشتی بهتر است ابتدا توسط دستگاه بخارشو انجام شود و سپس با اسکاج و محلول اب و ولیتکس تمام قسمتهای دیوار و کف شستشو و آبکشی شود سپس با دستمال خشک کف و دیواره ها دستمال کشیده شود .

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

نکات قوت شرکت خدماتی پاک رویال:

 شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را جلب کرده که به مشترکین این شرکت پیوسته اند.

این شرکت از بهترین مواد شوینده استفاده میکند و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کند یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تضمین کار است که حتی یعد از خروج نظافتچی پاسخگو بوده و رضایت مشتری را جلب مینمایند

تاثیر تمیزکردن و نظافت منزل در دید میهمان ها:

قطعا با ورود به هر خانه ای فارغ از وجود امکانات قابل توجه و خدماتی که صاحب خانه به ما ارائه میدهد مانند غذاهای متنوع، اتاق خواب و دیگر موارد نظافت و تمیز بودن آن محل یک امر بسیار مهم و در دید چشم و دقت افراد میباشد پس با نظافت کردن منزل علاوه بر از بین بردن آلودگی باعث میشویم تا مهمانان ما دید بهتری از خانه ما داشته باشند

چرا باید زود به زود و مکرر نظافت خانه را انجام دهیم.

همانطور که در بالا گفتیم نظافت منزل بسیار مهم و حیاتی میباشد و لازم است تا به طور مکرر این نظافت انجام شود البته شاید برایتان سوال باشد که

چرا نظافت منزل باید به طور مکرر انجام شود؟

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم نظافت منزل به صورت مکرر و با تعداد دفعات بالا از حجم کار کم خواهد کرد و این یعنی کثیفی ها و آلودگی ها کمتر میشوند و یک جا تلنبار نخواهند شد.

نظافت منزل

نظافت منزل

چرا نظافت منزل را جدی بگیریم؟

برای بالا بردن سطح بهداشت و زیبایی منزل ، باید تمام وسایل خانه، مبلمان، فرش و ملافه ها همیشه تمیز باشند.

رابطه نظافت با ذهن و روح:

برخی تجربه ها نشان داده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر دارد. از نظر بهداشتی و برای سلامتی، تمامی محیط ها باید سطح اولیه ای از نظافت منزل را داشته باشند.

چرا کثیفی محیط باعث افسردگی میشود.

زیرا تمیز نبودن خانه و نظافت نکردن آن به طور ناخوداگاه باعث ایجاد افکار منفی و عصبانیت میشود و روی مغز نیز تاثیر میگذارد به طور خلاصه خانه ای که تمیز باشد محلی امن برای زندگی میباشد.

نظافت منزل

نظافت منزل

این سه اصل را هیچ گاه فراموش نکنید!!

1. محیط زندگی لذت بخش تر
2. محیط زندگی بهداشتی و عاری از میکروب ها
3. عاملی مهم برای ایجاد احساس خوب در افراد

فواید نظافت کردن منزل

• هوای مطبوع :

قطعا نظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها باعث افزایش هوای مطبوع بهتر و سالم تر در خانه خواهد شد.

• سود بیشنر در هنگام فروش خانه:

حقیقت این است خانه تمیز نه تنها سریع تر به فروش می رسد بلکه قیمت آن نیز بیشتر از خانه کثیف است.

• کاهش هزینه های خانه:

با مراقبت صحیح از فرش، مبلمان، پرده و اثاثیه منزل عمر آن ها را می توان تا دوبرابر افزایش داد،

• کاهش هزینه های رفتن به رستوران:

اگر آشپزخانه تمیز باشد و همه چیز آن تحت کنترل باشد، آشپزی و غذا خوردن در خانه بسیار لذت بخش خواهد بود.

• افزایش اعتماد به نفس :

همانطور که گفتیم تمیز بودن خانه در ذهن انسان نیز به طور ناخوداگاه تاثیر میگذارد و خانه ای که تمیز باشد قطعا باعث کاهش افسردگی و افزایش اعتماد به نفس اعضای آن خانه میشود.

نظافتچی آقا و کارگر آقا

نظافتچی آقا و کارگر آقا

نظافت منزل شامل چه قسمت هایی میباشد؟

• تمیز کردن پنجره ها
• تی زدن سنگ و سرامیک ها
• گرد گیری وسائل منزل و دیوار ها
• تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها
• شستشوی لباس ها
• جارو کشیدن کف زمین
• تمیز کردن سرویس بهداشتی.

کمک شرکت نظافتی در خانه تکانی نوروزی:

نظافت منزل از جمله کار های ضروری هر خانواده می باشد. همان طور که می دانید تقریبا تمام خانواده های ایرانی قبل از اعیاد نوروز به نظافت منزل خود می پردازند. خانه تکانی نوروزی کاریست بسیار سخت که انجام آن به تنهایی بسیار مشکل است که کمک شرکتهای نظافتی واجب است.

گردگیری و نظافت تمامی قسمت های منزل

در اولین مرحله از نظافت شما باید تمام قسمت های منزل را گرد گیری کنید .تمام سطوح ، میز ها، درب ها و پنجره ها   و . .  باید گردگیری شوند . برای این کار شما باید از دستمال نم دار جهت گردگیری استفاده کنید و سپس تمامی وسایل منزل را نیز گردگیری کنید ، این کار علاوه بر نظافت باعث افزایش طول عمر وسایل خانه نیز خواهد شد.

تمیز نمودن پنجره و شیشه ها

جهت نظافت پنجره ها و شیشه ها   از دستمال نخی و شیشه پاک کن بایستی استفاده کرد ، اگر ارتفاع شیشه و پنجره ها  زیاد باشد باید از نظافتچی آقا استفاده کنید.

شستشوی حمام و دستشویی

نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی منازل از جمله کار های مهم هر خانه محسوب می شود.لکه ها و آلودگی های روی کاشی و سرامیک های دیوار و کف سرویس های بهداشتی وجود دارد به خوبی باید تمیز شده و تماما باید از بین برود.

نظافت سرویس های بهداشتی علاوه بر از بین بردن بوی بد سرویس های بهداشتی باعث تمیزی و زیبایی آن ها نیز خواهد شد.از این نکته نباید گذشت که نظافت سرویس های بهداشتی و حمام ها باعث کاهش چشمگیر انواع بیماری ها خواهد شد.

تمیز نمودن فرش، موکت و مبلمان با استفاده از شامپوفرش

با توجه به رفت و آمد های زیاد داخل منزل لکه های روی مبلمان و فرش و . . . از یاد می روند ؛ اما یکی از مهم ترین قسمت ها  نظافت مبلمان و فرش و . . .   می باشد. جهت نظافت این مکان ها  باید از شامپوی فرش استفاده کرد که با استفاده از یک ابر یا حتی دستمال این کار به بهترین شکل انجام می گیرد.

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

نظافت منزل توسط شرکت خدماتی

گاهی لازم است نظافت خانه را به افراد متخصص و خبره در این حوزه که با استفاده از ابزار هایی نظافت منزل شما را انجام میدهند بسپاریم.

این نوع شرکت خدماتی با در دست داشتن نیروی خدماتی به تعداد بالا و همچنین تحویل کار یعنی همان نظافت منزل شما در کمترین زمان ممکن گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافتی منزل که در بالا به آن اشاره کردیم باشند.

[]
1 Step 1
رزرو کارگر خدماتی
نام
نام خانوادگی
شماره تماسهمراه
شماره تماسمنزل
آدرس محل کارمحل اعزام کارگر خدماتی
0 /
تاریخ اعزام

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


برای مشاهده راه های ارتباط ا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال کلیک کنید !

Previous
Next
[/fc

شرایط نظافت منزل در تهران چگونه است؟

نظافت منزل در ایران بسیار مهم است منتها در ابر شهر هایی مثل تهران به دلیل وسعت کارهای روزمره همکاری با شرکت های خدماتی نظافتی با توده مردم بسیار بیشتر از قبل شده است و میشود به اینگونه گفت که دیگر بین مردم جا افتاده که باید هر کاری را به شخصی محول کرد و نمیشود تمام کارهای مهم روزانه را به تنهایی انجام داد.
قدیم افراد خانواده و فرزندان امور نظافتی و تمیزکاری منزل را انجام میدادند ولی امروزه به دلیل بیشتر و بیشتر شدن زندگی های تک نفره و مجردی و یا تک فرزندی بودن خانواده ها دیگر نمیشود از فرزندان و افرار خانواده کمک گرفت .
و دیگر استخدام نظافتچی مختص خانه های شمال شهری نیست و تمام نقاط شهر از نظافتچی های شرکت های خدماتی نظافتی کمک میگیرند.

هزینه های نظافت منزل به چه صورت هستش؟

امروزه درسته که همکاری با شرکت های خدماتی همه گیر شده اما هنوز مشکلاتی در نوع و هزینه کار هستش.
چراکه مردم دوست دارند به صورت کنتراتی هزینه ها را پرداخت کنند و هنوز پرداخت دستمزد نظافتچی برای بعضی از مردم هزینه ای خارج از عرف میباشد.
و تمام هزینه های سنگینی که میکنند را به چشم نمیبینند اما متاسفانه دست مزد نظافتجی برایشان مهم میشود و خدانکند کاری به اضافه کاری بکشد و بابت هر ساعت مثال :۳۰۰۰۰ تومان برایشان سنگین میشود.
در آخر میشود گفت که هزینه نظافت منزل و نظافت راه پله در تهران و شرکت پاک رویال به صورت ساعتی محاسبه میشود و به هیچ عنوان به صورت کنتراتی نظافتچی به محل کار اعزام نمیشود.
و صاحب کار میتواند در ساعات اولیه اگر نتیجه گرفت نظافتچی اعزامی مناسب نیست بدون پرداخت هزینه ای درخواست
و کار خود را کنسل کند اما بعد از اتمام ساعت کار به هیچ عنوان برای شرکت و کارگر نظافتچی اعتراض شخص قابل قبول نیست
مگر اینکه اثبات شود نظافتچی کمکاری کرده نظافتچی دیگری بدون هزینه به محل کار اعزام میشود.

هزینه اعزام نظافتچی در تهران به صورت زیر میبلشد‌

تا ۸ ساعت کار : ۲۰۰ هزار تومان
تا ۶ ساعت کار : ۱۷۰ هزار تومان
تا ۴ ساعت کار : ۱۲۰ هزار تومان
و بابت هر ساعت اضافه کاری مبلغ ۳۰۰۰۰ هزار تومان دریافت میشود.

با کلیک بر روی شماره تماس نزدیک ترین شعبه به محل زندگیتان ارتباط برقرار کنید👇👇

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794