نظافت راه پله و مشاعات

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات2018-12-28T07:39:30-01:00

نظافت راه پله و مشاعات

به نام خدا

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات

نظافت و پاکیزگی محیط زندگی نقش بسیار مهمی در سلامت روح و روان انسان دارد مخصوصا نظافت ساختمان های عمومی که در مجاورت رفت و آمد عموم میباشد باعث بالا بردن درصد سلامت افراد خانواده دارد

بر خلاف تفکر قدیمی که فکر میکردند هر کس نظافت داخل ساختمان خود را انجام دهد و مشاعات دیگر مهم نیست امروزه به طور کامل فرهنگ سازی شده و همگان میدانند که دیگر نظافت داخل ساختمان کفایت نمیکند‌.

رزرو کارگر خدماتی – کلیک کنید

امروز همه میدانند که نظافت راه پله و مشاعات باید بسیار جدی گرفته شود زیرا اولین مکانی که به محض وارد شدن به چشم می آید راه پله و مشاعات میباشد عدم نظافت راه پله و مشاعات باعث میشود شخص سومی که وارد ساختمان شما میشود اولین فکری که بکند این است که این ساختمان بی نظم و بدون مدیریت کافی رها شده است و ساکنین آن برای نظافت منزل خود ارزش فائل نمیباشند.

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات باعث ایجاد نظم و آرامش میان ساکنین و افرادی که داخل مجتمع رفت و آمد میکنند میشود.

برای نظافت راه پله و مشاعات بدلیل اینکه یک مکان عمومی میباشد و هیچکس مسئولیت نظافت آن را به عهده نمیگیرد بهترین کار این است که مدیر یا مسئول ساختمان با یک شرکت خدماتی برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان قرارداد بسته و به امور نظافتی آن رسیدگی نماید.

توجه فرماید زمانی ته با یک شرکت خدماتی معتبر قرار داد ببندید دیگر راس یک زمان و روز مشخص نظافتچی آموزش دیده و با تجربه شرکت خدماتی جهت انجام امور نظافتی راه پله و مشاعات شما خدمت میرسد و حتی شما میتوانید از شرکت خدماتی درخواست کنید که همیشه یک نظافتچی خاص را برای شما اعزام کند که هرهفته یک نفر جدید برای انجام امور نظافتی شما خدمت نرسد.

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

مواردی که زمان نظافت راه پله و مشاعات باید به آنها توجه کنید.
زمان انتخاب یک شرکت خدماتی کمی وقت گذاشته که از صحت سابقه و تجربه آن شرکت خدمات مد نظر مطلع شوید تا خدای ناکرده اشتباه نکنید.

زیرا شرکت خدماتی معتبر صد در صد نظافتچی های خوب و کارآزموده ای هم در اختیار دارند و زمان اعزام ‌نظافتچی در خواستی شما میتوانند هم نظافتچی خانم هم نظافتچی آقا هر یک که شما در خواست کنید برای نظافت منزل شما اعزام نمایند
اوازم مورد نیاز نظافتچی که برای نظافت راه پله و مشاعات شما خدمت رسیده از این قبیل میباشد.

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

سطل ، دستمال ، جارو ، طی و مواد شوینده ای از قبیل تاید ، وایتکس ، شیشه شور و در آخر روزنامه را در اختیار نظافتچی راه پله قرار میدهید توجه داشته باشید تهیه لوازم و شوینده ها به عهده مدیریت ساختمان میباشد و قیمت نظافت راه پله و مشاعات جدا از هزینه لوازم و مواد شوینده محاسبه میشود.

[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

ترتیب نظافت راه پله و مشاعات به صورت زیر میباشد

نوع و ترتیب نظافت راه پله به نظافتچی و تجربه ایشان بستگی دارد ولی در بسیاری از موارد به صورت زیر میباشد.
از بالاترین نقطه راهپله جارو زدن آغاز میشود و تا انتهای پارکینگ و حیاط پیش میرود و سپس از طبقات بالا دستمال کشی و نظافت کلید پریزها ، پنجرها ، آسانسور و در آخر نردها انجام میشود و در انتها طی کشی کف راه پله اگر نیاز به شستن کف راه پله باشد از سط و دستمال بدون آبریز زیاد استفاده میشود و در آخر هم با طی نخی سطح کف زمین خشک میشود تا بر اثر رفت و آمد ساکنین باز کثیفی و جای پا باقی نماند.

نظافت نرده های راه پله یکی از مهمترین نکات نظافت راه پله به حساب می آید که معمولا با یک دستمال خیس و یک دستمال خشک انجام میشود و اگر نیاز به اسکاچ کشیدن داشته باشد ابتدا با اسکاچ کثیفی سطح را از بین برده سپس با دستمال خیس کف روی آن را برداشته و پس از آن با دستما خشک سطح نردها را خشک و پاک میکنند.

کلید پریز ها هم همانند نرده ها با دو عدید دستمال خیس و خشک تمیز میشود و درب آسانسور ها هر طبقه به صودت مجزا تمیز شده و بعد از آن پنجرها و شیشه های راه پله که نظافتچی ابتدا با دستمال نم دار گرد و غبار سطح شیشه و پنجرها را گرفته

و سپس با شیشه پاک کن و روزنامه سطح شیشه را از دو طرف در صورت امکان دسترسی تمیز میکنند معمولا هر طرف از شیشه را به یک سمت مثال افقی و عمودی تمیز میکنند که اگر جایی بماند متوجه شوند که کدام سمت شیشه نیاز به تمیز کردن دوباره دارد.
نظافت پارکینگ ها و حیاط که مهمترین گذینه در نظافت راه پله و مشاعات به حساب می آید.

دریافت کارگر خدماتی خانم و کارگر خدماتی آقا

برای نظافت پارکینگ و حیاط راه پله و مشاعات از شیلنگ آب استفاده میشود و هرجا که لکه روغن وجود دارد با تاید و در صورت نیاز وایتکس بر روی آن با فرچه های فرش شویی کشیده میشود و سپس با طی آب جمع کن سطح زمین پارکینگ و حیاط خشک شده تا با رفت و آمد خودرو های ساکنین کثیفی و جای لاستیک ها نظافت انجام شده را ظایع ننماید.

و در آخر درب ورودی منزل و صفحه آیفون شستشو داده میشود و بعد از آن به سراغ اتاقک آسانسور میرویم که این کار به دلیل آن است که تا نظافتچی اتاقک آسانسور را تمیز نماید

سطح پارکینگ و راه پله خشک شود و اگر لکه ای مانده باشد بتواند آن را برطرف نماید‌ و نظافت اتاقک آسانسور نیز به این صورت میباشد که بعد از تمیز کردن دیواره ها و شستن کف آسانسور چند تیکه روزنامه کف آن پهن میشود که تا خشک شدن آن لکه ای بر اثر رفت و آمد ساکنین به وجود نیاید.

/fusion_text]

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخای کنیم ؟

  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

نظافت تجهیزات برقی راه پله و مشاعات

نظافتچی راه پله و مشاعات بای پد تجربه کافی داشته باشد چون اگر برای شستشو لوازم برقی اشتباهی صودت گیرد و با دستمال مرطوب برای تمیز کردن آنها استفاده نشود و آب به لوازم برقی از قبیل دوربین ها ، آیفون ، صفحه کلید آسانسور و…. که هرگز نباید بر روی آن ها آب زیاد ریخته شود که علاوه بر خرابی احتمال برق رفتگی نیز وجود دارد.

و تمام نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال داخر خیابان جلوی درب ورودی منزل را نیز با آب شستشو میدهند.
نظافت راه پله و مشاعات در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال چگونه انجام میشود؟

در شرکت پاک رویال نظافت راه پله و مشاعات تا ۴ طبقه به صورت کنترات انجام میشود ولی وقتی از ۴ طبقه عبور میکنیم دیگر به صورت کنتراتی محاسبه نمیشود چراکه ابعاد راه پله ها و مشاعات ساختمان ها و مجتمع ها کاملا متفاوت بوده و اندازه کثیفی هر ساختمان با ساختمان دیگر فرق میکند که این اجازه را به شرکت نمیدهد تا با یک قیمت واحد تمامی راه پلها را نظافت نمایند.

بلکه شرکت خدماتی پاک رویال تمام راه پله ها را به صورت ساعتی و بدون هیچ مشکلی نظافت میکند و دیگر عجله ای در دستور کار نظافتچی راه پله وجود ندارد و هیچ کم و کاسی در نوع نظافت راه پله باقی نمیماند که همه چیز به مدیریت بستگی دارد ته کجاهای ساختمان و چگونه نظافت شود.

که ساعت آخر نظافت مدیریت محترم ساختمان بازدید کاملی از راه پله و مشاعات مجتمع انجام میدهد و اگر ایراد و مشکلی نبود تسویه حساب با رضایت کامل ایشان صورت میگیرد اگر هم مشکلی وجود داشت نظافتچی شرکت خدماتی موظف به بر طرف کردن آن هست.

نظافتچی خانم _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

تمام موارد نظافت راه پله و مشاعات به صورت گزینه ای در زیر آورده شده است.

نظافت راه پله

1- جارو کشی از بالا به پایین
2- نظافت نرده ها ، شیشه ها و کلید پریز ها
3- طی کشی و شستشو راه پله و پارکینگ از بالا به پایین
4- نظافت اتاقک آسانسور
5- نظافت درب ورودی ، آیفون و محوطه داخل کوچه

نظافت شیشه ها

1_ با یک دستمال مرطوب گرد و خاک سطح شیشه گرفته میشود
۲_ سپس از هر دو طرف شیشه را با محلول شیشه شور و روزنامه تمیز کرده و در آخر اگر جایی مانده باشد بر طرف نیشود
نظافت پارکینگ ها و حیاطابتدا تمام محوطه پارکین را جارو کشی کنید سپس با استفاده از شیلنگ آب تمام سطح را آبکشی نمایید و هر نقطه که روغن ماشین یا چربی و کثیفی وجود دارد با استفاده از وایتکس و تاید به وسیله فرچه تمیز کرده و بعد از آبکشی آخر با طی آب جمع کن تمام آب داخ محوطه را خشک مینمایید

نظافت پشت آب هم ه همین صورت نیز انجام میشود

و در آخر اینکه اگر از شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت راه پله و مشاعات شما نظافتچی اعزام شد حتما یک ساعت آخر کار را به بازدید کلی از ساختمان اختصاص دهید و اگر هر نکته و جاماندگی باقی مانده بود از وی درخواست کنید آن را برطرف نماید نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال موظف به کسب رضایت مشتری هستند و تا رضایت کامل مشتری را نگیرند اجازه خروج از منزل ایشان را ندارند

شماره تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شماره تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((02122639189))قیطریه پاسداران نیاوران

((02188750018))ونک گیشا ولیعصر

((۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵))مفتح بهشتی

((۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴))عباس آباد قصر

((02126708748))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((02165811461))آذری آزادی انقلاب

((02144818193))مرزداران صادقیه

((02166127510))نواب کارون قزوین

((02144480570))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((02177173781))تهران پارس حکیمیه

((02177036406))تهران نو رسالت هنگام

((02177622809))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((02177654387))مدنی امام حسین نامجو

((02177640368))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((02155981691))خزانه نازی آباد راه آهن

((02155981674))آذری منیریه جیحون

((02155981703))بریانک منیریه حسن آبا

((02155981687))شوش نازی آباد جوادیه

((02136051481)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794