هزینه نظافت راه پله

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/هزینه نظافت راه پله
هزینه نظافت راه پله2019-01-02T05:56:15+00:00

هزینه نظافت راه پله

به نام خدا

هزینه نظافت راه پله _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

هزینه نظافت راه پله _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

هزینه نظافت راه پله

امروزه زندگی در مجتمع ها و ساختمانهای آپارتمانی امریست که همگان با آنها درگیر هستند و تفاوت بسیاری با زندگی در منازل دربستی و شخصی قدیمی دارد امروز دیگر شخص صاحبخانه امور نظافتی منزل خود دا انجام نمیدهد

و معمولا با یک شرکت خدماتی و نظافتی هکاری میکنند نظافتچی آقا جهت انجام امور نظافتی راه پله ها و امور نظافتی سنگین استفاده میشود و نظافتچی خانم جهت انجام امور نظافتی داخل منزل سفارش داده میشود.

درسته درخواست نظافتچی هزینه هایی برای صاحبخانه دارد ولی نظافت منزل شخص به صورت حرفه ای و بدون مشکل انجام میشود و زمانی که در خواست نظافتچی راه پله را از شرکت خدماتی نظافتی میدهید هزینه نظافت راه پله به صورت یکسان بین تعداد واحد ها تقسیم میشود و از مبلغ شارژ ماهانه کسر میشود و به یکنفر فشار مالی وارد نمیشود.

امری که مهم است برای کسب اطلاعات در مورد هزینه نظافت راه پله این است که مدیر ساختمان باید کمی وقت گذشته و با جستجو شرکت خدماتی نظافتی موسسه ای را پیدا کند که هم از نظر هزینه نظافت راه پله و هم از نظر اعتبار موسسه قابل قبول باشد ولی متاسفانه زمان جستجو شرکت خدماتی با نامها و مبالغ مختلفی روبرو میشوند که تماما کپی برداری شده از شرکتهای بزرگ میباشد

[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

و این کار باعث میشود ته شرکتهای نامعتبر هم در زمان جستجو یک شرکت خدماتی نظافتی خود را قابل قبول نشان دهند که کار را برای مدیران ساختمانها سخت و سخت تر میکند.
و نبود نظارت در قیمت گذاری شرکت های خدماتی نظافتی باعث شده هزینه نظافت راه پله کاملا سلیقه ای باشد و مدیران ساختمان ها با قیمتهای مختلفی روبرو شوند

رزرو کارگر خدماتی – کلیک کنید

هزینه نظافت راه پله در پاک رویال

شرکت خدماتی و نظافتی پاک رویال یکی از بزرگترین و بی حاشیه ترین شرکتهای خدماتی در تهران است این شرکت خدماتی نظافتی همیشه بهترین اشخاص را جهت نظافت راه پله و نظافت منزل شما اعزام مینماید

و قیمتهای این شرکت نظافتی یکسان و بدون تغییر میباشد چراکه نظافتچی های اعزامی در نود درصد موارد به صورت ساعتی به منازل شما مراجعه میکنند و در کل طول زمان خدمات در اختیار مشتری میباشند و کلیه امور نظافتی را نیز انجام میدهند.

منطقه سکونت مشتری اصلا مد نظر نمیباشد از شمال تهران تا جنوب تهران هزینه نظافت راه پله و هزینه نظافت منزل یکسان میباشد. و هیچگونه درخواست هزینه اضافه ای از قبل هزینه ایاب و ذهاب و… از مشتری نمیشود و ارزش ساختمان و محله سکونت مشتری در زمان قیمت دهی اصلا ملاک نمیباشد.

قابل توجه مدیران ساختمان همیشه زمان دریافت نظفتچی راه پله ب این نکته توجه کنید که کار عجله ای هیچوقت از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود بهترین کار این است که جهت نظافت راه پله خود یک نظافتچی خوب را به صورت ساعتی درخواست کنید و تمامی نقاط و مشاعات راه پله را نظافت نمایید.

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

شرایط دریافت نظافتچی با شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

• در ساعات اولیه خدمات اگر از عملکرد و رفتار نظافتچی اعزامی رضایت نداشته باشید میتوانید با پاک رویال تماس بگیرید و درخواست شخص جایگزین کنید یا حتی خدمات نظافتی خود را کنسل نمایید‌.

• نظافت راه پله شامل مشاعات میشود : راه پله ها ، نردها ، کلید و پیریز ها ، شیشه میرال و پنجرها ، اتاقک آسانسور و درب آن ، نظافت پارکینگ و حیاط ، درب ورودی و محوته جلوی در ورودی و در آخر صفحه کلید آیفون و شستشو جلودری ها.

• نظافتچی های شرکت خدماتی پاک رویال از جوهر نمک و جرمگیر فقط برای سرویس ها و سرامیک و کاشی ها استفاده مینماییند و اگر به درخواست مشتری از آنها در سایر امور نظافتی استفاده شود شرکت هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت زیرا استفاده از جوهر نمک و جرمگیر باعث وارد شدت خسارت به سنگ و شیر آلات و ایزوگام میشود.

• زمان درخواست نظافتچی فراهم کردن لوازم و مواد شوینده به عهده مشتری میباشد و آنها را آماده کنید که نظافتچی اعزامی هچگونه وسایل و مواد شوینده ای همراه خود نمی آورد مگر اینکه شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال به عنوان اشانتیون مقداری شوینده به همراه نظافتچی خود ارسال کند که باز هم اگر نیاز به مواد بیشتری باشد فراهم کردن آن به عهده مشتری میباشد.

• اگر نظافت منزل و نظافت راه پله شما طولانی شود و بعد از ساعت ۲۲ اتمام پیدا کند هزینه ایاب و ذهاب به عهده شما میباشد.

• از هرگونه برقراری تماس با نظافتچی خود داری کنید که در صورتی که اعلام خسارت برای شما یا لوازم منزل شما از سوی نظافتچی که بدون هماهنگی با شرکت و تماس مستقیم با وی صورت گیرد این شرکت خدماتی نظافتی هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

نظافتچی خانم _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

وظیفه یک نظافتچی در نظافت راه پله و عوامل تاثیر گذار در هزینه نظافت راه پله

نظافت راه پله اصلا کار ساده ای نیست درکل نظافت و کار یک نظافتچی اصلا ساده نیست بلکه در کشورهای اروپایی یک حرفه با درآمد بالا به حساب می آید اما در کشور ما یک نظافتچی از جایگاه خوبی برخوردار نیست

و همه فکر میکنن نظافت راه پله کار ساده ای است داشتن تجربه کافی در استفاده از مواد شوینده در نقاط مختلف و برای لکه بری های مختلف مهمترین نکته در نظافت راه پله به حساب می آید اگر نظافتچی راه پله تجربه کافی را نداشته باشد

برای دریافت کارگر خدماتی خانم و کارگر خدماتی آقا کلیک کنید

یا آموزشی در زمینه استفاده از مواد شوینده ندیده باشد میتواند خسارت هایی بسیاری به منزل و در نظافت راه پله به سنگها و کفپوشهای کف یا نردهای استیل و… برساند.

یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر تجربه کافی برای استفاده از نظافتچی آموزش دیده را برای نظافت راه پله دارد شاید کمی هزینه نظافت راه پله شما بیشتر شود نسبت به یک کارگر ساده یا شرکت نماهایی که کارگر ساده را در قالب نظافتچی جهت نظافت راه پله شما اعزام میکنند

بالا برود ولی از خیلی جهات به سود شما خواهد بود که با یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر که در زمینه خدمات منزل فعالیت میکند نیروی نظافتی خود را مخصوصا جهت نظافت راه پله که باید جوابگو ساکنین دیگر باشید همکاری کنید.

هزینه نظافت راه پله اگر اندکی بیشتر باشد ولی هم نظافت خوبی انجام شود هم خسارتی به بار نیاید بسیار مقرون به صرفه میباشد.
هزیته نظافت راه پله هیچگاه یکسان نمیباشد شاید همیشه یک نظافتچی ا یک شرکت خدماتی به منزل شما بیاید ولی یکبار زمان بیشتر سپری شود مطمئن باشید دلیل این زمان بری و افزایش هزینه کثیتر بودن راه پله منزل شما بوده زیرا نظافتچی با تجربه هرگز سابقه خود را نزد شرکت خدماتی نظافتی که با آنها همکاری مکند خراب نمیکند.

هزینه نظافت راه پله به صورت کنتراتی و ساعتی محاسبه میشود در نظافت کنتراتی وظایف نظافتچی راه پله تعریف شده میباشد و خارج از آن کاری انجام نمیشود

و در صورت مشکل در نقطه ای از منزل وقت اضافه برای بر طرف کردن آن مشکل گذاشته نمیشود زیرا هزینه نظافت راه پله در این نوع اعزام نظافتچی کمترین حد خود را دارد و برای نظافتچی راه پله صرف ندارد وقت زیادی برای نظافت این مکان بگذارد

و به نظر ما اصلا گزینه مناسبی نمیباشد و گزینه دیگر اعزام‌ ساعتی و حتی تمام وقت ۸ساعته است که در این نوع اعزام نظافتچی برای نظافت راه پله نظافتچی موظف میباشد تا پایان ساعت کاری خود در منزل شما مشغول نظافت راه پله منزلتان باشد

fusion_text]


چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخای کنیم ؟

[/fusion_builder_column]
  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

و مطمئن باشید چون یک روز کاری خود را در اختیار شما قرار داده با دقت بیشتری به امور نظافتی راه پله شما رسیدگی میکند در این نوع اعزام هیچ وظیفه تعریف شده ای در دستور کار نظافتچی قرار نگرفته است و برای ۸ ساعت در اختیار شما جهت نظافت مشاعات و راه پله منزل شما میباشد.

هزینه نظافت راه پله در اعزام ساعتی بیشتر از اعزام کنتراتی میباشد ولی مطمئن باشید نظافت راه پله منزل شما به بهترین نحو انجام میشود و از دیوار شویی تا نظافت پشت بام و…

در این نوع اعزام انجام میشود شما میتوانید حداقل یک هفته درمیان نظافت ساعتی و نظافت کنتراتی را با هم میکس کنید تا هزینه نظافت راه پله شنا زیاد هم بالا نرود اما نتیجه کار بسیار جذاب خواهد بود که پیشنهاد مدیریت شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال همین موضوع میباشد.

انواع کفپوش های سنگی، سرامیکی یا لمینت و غیره برای کف راه پله ها استفاده می شود و حتی بعضی از مواقع راه پله را با فرش یا موکت میپوشانند.

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

هزینه نظافت راه پله در راه پله هایی که سنگی یا سرامیکی هستند یکسان است.

و اما وظیفه یک نظافتچی در نظافت راه پله شامل گردگیری کف و نرده ها و شستشو و خشک کردن کف و دیگر نقاط راه پله ها میباشد .

نظافت و شستشو دیوارها، قرنیزها، کلید و پریزهای راه پله از وظایف اصلی یک نظافتچی راه پله است. استفاده از شوینده غیر اسیدی برای نظافت راه پله از مهمترین مواردی است که باید توسط نظافتچی راه پله رعایت شود.

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

نظافتچی با تجربه و آموزش دیده باید برای تمیز کردن حیاط، پارکینگ و درب منزل از شوینده متناسب با محیط استفاده کند. هزینه نظافت راه پله در اعزام کنتراتی شامل تمیز کردن پشت بام نیز نمی شود ولی در اعزام ساعتی دیگر نظافتچی تمام وقت در اختیار شما میباشد و همه جای مشاعات را تمیز میکند.

وظیفه کارگر نظافتچی جهت نظافت پشت بام به این صورت میباشد که ابتدا پشت بام را جارو کرده و سپس با شوینده غیر اسیدی سطح بام را شستشو دهد و با آب کف پشت بام را آبکشی نماید در نظر داشته باشید میتوان فقط پشت بام را جاروکشی کرد

و هم در وقت هم در هزینه نظافت راه پله صرفه جویی کرد چون پشت با همیشه در مجاورت گرد و خاک و باران است و تمیز ماندن آن بعید به نظرمیرسد که اگر فقط جارو شود به نظر اوامل شرکت خدماتی پاک رویال بهتر است.

هزینه نظافت راه پله _ قیمت نظافت راه پله _ نظاقتچی آقا و نظافتچی خانم _نظافت منزل با شرکت خدماتی نظافتی

هزینه نظافت راه پله _ قیمت نظافت راه پله _ نظاقتچی آقا و نظافتچی خانم _نظافت منزل با شرکت خدماتی نظافتی

میزان هزینه نظافت راه پله و نظافت منزل در تهران

نظافت منزل و نظافت راه پله یکی از مهمترین مشغله های ساکنین تهدان است که در همه ایام سال درخواست کننده دارد.

هزینه نظافت راه پله و میزان هزینه دریافتی کارگر نظافتچی در شرکت خدماتی نظافتی و کار کردن خارج از برنامه شرکت نماها در سطح شهر تهران باعث شده تا به کارگیری کارگر نظافتچی آقا و نظافتچی خانم به صورت غیر شرکتی و آزاد رواج پیدا کند و اغلب مشترکین برای پرداخت مبلغی کمتر با خود نظافتچی ارتباط بر قرار نمایند.

هزینه نظافت راه پله و نظافت منزل در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در قبال انجام نظافت تظمینی و اعزام نظافتچی سالم و با اخلاق و تضمین اخلاقی و کاری نظافتچی حتی بعد از خروج از منزل شما دریافت می شود.

توجه فرمایید همیشه در صفحه حوادث روزنامه ها مطالبی نوشته میشود که هیچگاه انتظار آنها را نداریم شاید هیچگاه سارقی سمت خودرو شما نیامده باشد ولی دلیل نمیشود که۷ درب خودرو را باز گذاشته و نکات ایمنی را رعایت نکنید

و یا اینکه شیطان قسم خورده هر لحظه در کمین فریب انسان میباشد بارها حتی برای خود ما پیش آمده است که یک نفر از مطمئن ترین کارمندان یا نظافتچی های شرکت بعد از چندین سال همکاری و داشتن اعتماد فراوان به ایشان بدلیل نیازهای اجتماعی و مشکلات جامعه دست به سرقت از خود مدیریت شرکت زده اند

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

کسانی این کارها را کرده اند که به منزل مدیر دسترسی داشته اند و همانند خانواده اشان به حساب می آمدند و باور اینکه این عمل از سمت آنها صورت گرفته باشد واقعا غیر ممکن میباشد ولی انسان شیر پاک خورده است و گاهی اوقات وسوسه شیطان بر حس انسانی افراد غلبه میکند و دست به کارهای جبران ناپذیری میزنند.

شاید اگر مدیریت شرکت هزینه ای پرداخت میکرد و از یک نظافتچی شرکت خدماتی دیگر استفاده میکرد هرگز این اتفاقات برای وی نمی افتاد تا اینکه کارمند خود را به منزل شخصی راه بدهد و تمام کلیدها و… در اختیار ایشان نمیگذاشت هرگز چنین اتفاقی نمی افتاد ولی همیشه انسان از نقطه ای ضربه میخورد که انتظار آن را ندارد.
شما هم اگر هزینه نظافت راه پله یا نظافت منزل شخصی خود را پرداخت میکنید خیالتان راحت باشد که نکات ایمنی را رعایت کرده اید و هیچگاه به هیچکس اعتماد نکنید و کلیدها و رمز های خود را در اختیار وی قرار ندهید که حتی نزدیکترین اشخاص خودتات هم میتوانند وسوسه شیطان را قبول کنند و دست به کاری بزنند که جبران ناپذیر باشد.

شماره تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شماره تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((02122639189))قیطریه پاسداران نیاوران

((02188750018))ونک گیشا ولیعصر

((۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵))مفتح بهشتی

((۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴))عباس آباد قصر

((02126708748))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((02165811461))آذری آزادی انقلاب

((02144818193))مرزداران صادقیه

((02166127510))نواب کارون قزوین

((02144480570))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((02177173781))تهران پارس حکیمیه

((02177036406))تهران نو رسالت هنگام

((02177622809))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((02177654387))مدنی امام حسین نامجو

((02177640368))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((02155981691))خزانه نازی آباد راه آهن

((02155981674))آذری منیریه جیحون

((02155981703))بریانک منیریه حسن آبا

((02155981687))شوش نازی آباد جوادیه

((02136051481)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء


[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794