نظافت منزل تهران

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/نظافت منزل تهران
نظافت منزل تهران2018-12-24T06:55:27-01:00

نظافت منزل تهران

به نام خدا

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت خانه و تمیز کردن منزل برای ما ایرانیان یکی از مهمترین کارهای روزمره به حساب می آید که باید با برنامه و دقیق انجام شود.

طبق رسم هزاران ساله ما ایرانیان خانه تکانی نوروز هر سال صورت میگیرد که تمام وسایل و لوازم منزل نظافت میشود و در طول سال هم نظافت ماهانه و هفتگی و روزانه همیشه انجام‌ میشود که یکی از موارد مهم زندگی به حساب می آید و هرگز نباید فراموش شود یا در انجام آن کوتاهی شود.

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

اگر برنامه خاص و تجربه کافی نداشته باشیم نظافت منزل تهران زمان بر و سخت خواهد بود ولی اگر شخص با تجربه ای که تمام نکات ریز نظافت منزل و تمیزکاری را مد نظر دارد با در نطر گیری ظرافتهای خاص نظافت خانه میتواند در کوتاه ترین زمان تمام امور نظافتی را انجام دهد.

نظافت منزل تهران فوت و فنهای بسیاری دارد که بر اثر انجام کار و کسب تجربه در طول زمان به دست می آید که مخصوص یک نظافتچی است که در این متن سعی میکنیم به بعضی از آنها که نکات ریز تمیزکاری خانه است و همیشه یک کارگر نظافت منزل تهران از آنها کمک میگیرد اشاره کنیم.

در زمان تمیزکاری خانه و نظافت برای کاه هزینه ها و صرفه جویی در زمان استفاده از شوینده های مرغوب و کار آمد است این روزها چند منظورها کمک بسیار زیادی به یک نظافتچی میکنند و شوینده های مختلفی که برای سطوح و لوازم مختلف استفاده میشود که از کشورها و برند های معتبر دنیا میباشند وارد کشور شده است در زمان نظافت منزل ابزار مناسبی برای یک نظافتچی حرفه ای به حساب می آید.

[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

نظافت منزل تهران زمان و هزینه های آن

اگر در تهران زندگی میکنید و زمان کافی برای تمیزکاری خانه خود را ندارید و وقتی که میخواهید نظافت خانه خود را انجام دهید با خستگی و هزینه های زیادی که برای خرید شویندها کرده اید روبرو میشود حتما به این فکر افتاده اید که از کارگر نظافتچی استفاده کنید که پیشنهاد ما هم به شما همین میباشد که برای نظافت منزل تهران از شرکت خدماتی نظافتی که اعتبار آن به شما ثابت شده است کمک بگیرید و نظافت خانه خود را به یک نظافتچی حرفه ای بسپارید

برلی نظافت داخل خانه شما یک نظافتچی خانم ( کارگر خانم ) میتواند تمامی امور نظافتی منزل شما را به صودت اصولی و حرفه ای انجام دهد و تمیزکاری های مد نظر شمارا با سرعت بیشتری نسبت به خودتان انجام دهد.

توجه داشته باشید که یک نظافتچی راهکارهای زیادی برای نظافت منزل و تمیزکاری دارد برای هر نوع لکه و جرمی ترفند خاص خود آن را استفاده میکند و باعث میشود که از هدر رفتن زمان و مواد شوینده جلوگیری شود به همین دلیل دستمزد کارگر نظافچی به صورت ساعتی محاسبه میشود و البته که به مقدار و نوع کار انجام شده هم بستگی دارد که چه کاری را در چه حجمی انجام داده است.

اگر زمانی که خانه تکانی نوروز و سالانه خود را انجام میدهید به صورت مداوم و با برنامه ریزی نظافت منزل تهران را انجام دهید مطمئن باشید فشار کمتری به نظافتچی و شما می آید. همان طور که میدانید هزینه خانه تکانی با هزینه نظافت منزل هفتگی یا ماهانه متفاوت میباشد چون در نظافت منزل هفتگی یا ماهانه نیاز به نظافت کل نقاط خانه نیست و هر هفته قسمتی از تمیزکاری خانه انجام میشود و یک دستمال کشی کلی هم صورت میگیرد.

/fusion_text]


چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

[/fusion_builder_column]
  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

 

نکات نظافت منزل تهران

داشتن برنامه برای نظافت منزل تهران مهمترین گزینه میباشد بله داشتن نظم و هماهنگی در نظافت خانه خیلی مهم میباشد اگر زمان خانه تکانی عید کل لوازم و نقاط خانه را تمیز و ضدعفونی کنید

ولی در باقی طول سال به ریزه کاری ها و نظافت منزل خود توجه نکنید انتظار اینکه با یک منزل ریخته و پاش و کثیف روبرو باشید را داشته باشید برای داشتن یک منزل مرتب و منظم باید تمام امور نظافتی را رعایت کنید به دلیل اینکه زمانی که شما برای نظافت منزل تهران وقت میگذارید و تمام نکات ریز تمیزکلری خانه را مد نظر قرار میدهید

و از یک شرکت خدماتی نظافتی کمک میگیرید و با نظافتچی حرفه ای نظافت منزل خود را انجام میدهید همیشه غیر از اینکه خانه شما تمیز میباشد لوازم و وسایلتان هم سرجای خود و بدکن بهم ریختگی میباشد.

اگرکه تا کنون شرکت خدماتی نظافتی مناسبی را پیدا نکرده اید برای نظافت منزل تهران حتی اگه برای یکبار هم که شده شرکت خدماتی پاک رویال را امتحان کنید و فرق نظافتچی حرفه ای و کارگر ساده ای که خیلی از شرکت نماها برای ساکنین تهران اعزام میکنند را با چشم خود ببینید و قدرت انجام کار و مدیریت این مجموعه را هم درک کنید.

در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تمام نظافتچی ها به صورت ساعتی به مخل کار اعزام میشوند و در طول زمان درخواستی در اختیار مشتری میباشند و موظف میباشند که تمامی امور نظافتی را در طی زمان کاری خود انجام دهند

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

و اگر در ساعات اولیه ارائه خدمات مشتری از عمل کرد یا ظاهر نظلفتچی اعزامی رضایت نداشته باشد میتواند یا کارگر خود را تعویض کند یا خدمات درخواستی خود را به صورت کامل و بدون پرداخت هیچ هزینه ای کنسل نمایند.

بی توجهی به نظافت منزل تهران

ساکنین تهران بزرگ به دلیل دوده و گرد و قبار معلق در هوا مشکل زیادی برای تمیز نگاه داشتن خانه خود دارند این بین اشخاصی که برای نظافت منزل خود برنامه ریزی میکنند نسبت به اشخاصی که نظافت منزل را فقط زمان خانه تکانی نوروز یا جشن ها و مراسم های خاص مد نظر قرار میدهند با دردسر و فشار کمتری روبرو هستند و همیشه منزلی تمیز و بدون گرد و خاک دارند.

توجه داشته باشید نظافت منزل تهران که شامل نظافت آشپزخانه ، نظافت دیوارهای و سرویسهای بهداشتی و کابینتها و… باید با برنامه ریزی در تمام طول سال انجام شود که میتوانید یا به صورت ماهانه یا حداکثر سه ماه یکبار برای داشتن خانه ای تمیز رسیدگی کنید که اگر اینکار را انجام دهید در زمان خانه تکانی عید هم دردسری نخواهید داشت.

نکات مهم نظافت منزل تهران

۱_بعد از استفاده از وسایل و لوازم آنها را سر جای خود بگذارید که از هرج و مرج و ریخت و پاش جلو گیری کنید.
۲_ سعی کنید هر ده روز یک بار لوازمی که در دسترس و استفاده همه روزه هستند را مثال: کنترول تلویزیون ، کیبورد ، کلید و پریزها دستگیره درها و… را با مواد ضد عفونی کننده یا پنبه آغشته به الکل تمیز کنید.

۳_ از تجمع چربی و کثیفی بر روی لوازم آشپزخانه جلوگیری کنید که برای این کار برنامه ریزی و نظافت دوره ای بسیار کارساز میباشد‌.

۴_ با طی کشی کف منزل از لکه شدن و جرمگیری سرامیکهای کف و آشپزخاته جلوگیری کنید شما میتوانید کمی وایتکس در محلول آب و تاید البته تاید بسیار کم اضافه کنید و طی کشی را انجام دهید که با این کار از چرک شدن و تغییر رنگ سرامیک ها جلوگیری میکنید. نظافت کف خانه یکی از مهمترین اصول نظافت منزل به حساب می آید.

۵_ بعد از آشپزخانه سرویس های بهداشتی (حمام و توالت ) دومین محل تجمع باکتری ها به حساب می آید که برای جلوگیری از بیماری و… خود و اعضا خانواده به شما پیشنهاد میکنیم که حداقل هفته ای یکبار کاسه توالت ، شیرآلات و دوش حمامتان را شستشو دهید و با مواد ضدعفونی کننده از شر باکتری ها و ویروس ها خلاص شوید بعلاوه از ایجاد کپک و جرم هم جلوگیری میکنید .

برای نابودی ویروسها و بوی بد میتوانید گاهی اوقات جرمگیر یا سفید کننده را داخل چاه ها بریزید.

۶_ بعضی از لوازم قابل شستشو نمی باشند ولی این امر نباید باعث شود نظافت آنها را دست کم بگیرید به طور مثال : گوشی تلفن ، ماشین لباسشویی ، کنترول ها ، گوشی موبایل ، چرخ گوشت و تمامی لوازم برقی دیگر که نمیتوانیم با آب آنها را بشوییم ولی برای تمیز کردن آنها بهترین راه این است که با پنبه آغشته به الکل تمام قسمتهای آنها را تمیز و ضد عفونی کنید.

۷_ برای شستشو دیوارها میتوانیو از مواد شوینده خانگی استفاده کنید به طور مثال : سرکه ، الکل ، شامپو فرش و… این نکته را به یاد داشته باشید که شوینده های شیمیایی زمانی بی خطر هستند که به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند اما اگر با هم مخلوط شوند بسیار خطرناک میشوند و تولید گازی میکنند که به ریه ها و دستگاه تنفسی انسان آسیب جدی میزنند.

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

برنامه ریزی و زمان بندی برای نظافت منزل تهران

نظم و داشتن برنامه در انجام‌امور نظافتی یکی از مهمترین اصول نظافت منزل به حساب می آید زمانی که نظافت منزل را جدی بگیرید خود به خود اعضا خانواده تان را از مبتلا شدن به بیماری های پوستی و مسمویت های ناشی از برخورد دست با میکروبها و… نجات داده اید .

شما با تمیزکاری خانه به صورت هفتگی از بهمریختگی و هدج و مرج جلوگیری میکنید شما میتوانید با به کار گیری یک نظافتچی حرفه ای از شرکت خدماتی نظافتی به ترتیب وبا نظم هر هفته قسمتی از منزل خود را نظافت کنید

و هر هفته گردگیری و دستمال کشی کلی را انجام دهید ولی نظافت لوازم شخصی را باید به صورت روزانه انجام دهید و برخلاف تصور همه که فکر میکنند هر هفته باید کل لوازم و نقاط خانه را تمیز کنند عمل کنید تا نظافت منزل تهران را به صورت کاملا منطقی پیش ببرید.

مواردی که در نظافت منزل به صورت روزانه باید انجام دهید.

• تکاندن و مرتب کردن رخت خواب و …
• شستن کاسه توالت ، روشویی و…
• شستن ظرفهای کثیف به صورت روزانه که برای روز بعد نمانند.
• تمیزکردن لوازم آشپزخانه و شستشو سینک ظرفشویی و…
• جارو کردن و طی کشیدن کف اتاق ها و سرامیک ها
موارد فوق باید به صورت روزانه انجام شود و مواردی هم نیستند که نیاز به نظافتچی داشته باشند

البته اگر به صورت روزانه انجام شوند و اگر به کمک نیاز دارید میتوانید با شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تماس گرفته تا نظافتچی های این شرکت خدماتی به منزل شما مراجعه کنند و تمامی انور نظافتی را طبق اصول ذکر شده در سریعتریت زمان ممکن انجام دهند و خانه شما را نظافت شده و پاکیزه تحویلتان دهند.

تعرفه های شرکت خدماتی پاک رویال به صورت ۴ ساعته و ۶ ساعته و ۸ساعته میباشد که زماان تماس شما با اپراتورهای مجموعه برای شما بازگو خواهد شد.

مواردی که برای نظافت منزل تهران به صورت هفتگی باید انجام شوند‌.

• روشن کردن ماشین لباسشویی و شستن لباسها
• مرتب کردن کمد لباس ها و لوازم شخصی
• دستمالکشی و گردگیری تمامی لوازم منزل
• جابجایی وسایل بزرگ مثل مبل ها و کمد ها که بتوانید تمام نقاط منزل را جارو کرده و لوازم را در جای خود بگذارید
• تمیزکردن توالت و حمام به صورت جدی با شویندهای مورد نیاز
• تمیزکردن آشپزخانه و چربی زدایی گاز، مایکروفر ، یخچال ، و…
زمانی که شما به صورت هفتگی موارد فوق را در نظر بگیرید و نظافت منزل خود را به صورت جدی انجام دهید دیگر در مورد تمیز بودن خانه هیچ دلنگرانی نخواهید داشت.

تعطیلات آخر هفته معمولا خانواده ها دست به دست داده و نظافت منزل تهران را انجام میدهند و تمام موارد بالا را انجام میدهند که باعث میشود که به کسی فشار نیاید و زمان نظافت خانه هم کمتر باشد ولی اگر وقت ندارید

یا نمیتوانید با اعضا خانواده به نظافت منزل بپردازید میتوانید این امر را به نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال بسپارید.

در نظر داشته باشید که خانواده های شاغل یکی از بودجه هایی که در طول ماه کنار میگذارند هزینه کارگر خدماتی میباشد و به جای اینکه یک روز تعطیل را با همسر و اعضای خانواده خود مشغول نظافت منزل تهدان باشند

خود را مشغول تفریح و خوشگذرانی میکنند و امور نظافتی منزل خود را به نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال میسپارند.

قیمت نظافت منزل توسط نظافتچی های شرکت خدماتی پاک رویال در سایت شرکت قابل مشاهده میباشد و همنطور از طریق تماس تلفنی با اپراتورهای شرکت خدماتی پاک رویال متوجه شوید‌.

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل تهران _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

مواردی که برای نظافت منزل تهران به صورت ماهانه باید انجام شود

• جارو کشی و گردگیری و جابجایی تمامی لوازم منزل
• شستشو درها و پنجره ها
• خارج کردن لوازم و ظروف داخل کابنتها و نظافت کلی آنها
• تخلیه کامل یخچال و شستشو دادن تمام نقاط آن و چیدن لوازم داخل آن به صورت منظم
• شستشو داخل و خارج ماشین لباسشویی و ظرفشویی
• در آوردن ملحافه ها و روتختی وشستشو و خشک و پهن کردن آنها

مواردی که برای نظافت منزل تهران که به صورت سالانه باید انجام دهید

• شستشو فرش ها و موکتها
▪ شستشو مبلها و.. با دستگاهی مکانیزه
• شستشو دیوارها و … منزل
• شستشو و نظافت لوسترها و…
• شستشو درها و پنجرها از هر دو طرف
• خانه تکانی کامل نورزی بهتریت نوع نظافت منزل سالانه میباشد

توجه داشته باشید شما سالی یکبار میتوانید منزل خود را برای سال نو و عید نوروز نظافت کنید و حتما باید از ۰۰ حرفه ای کمک بگیرید اینکه از کارگر ساده بخواهید برای نظافت نوروزی خود کمک بگیرید امکان اینکه خسارتهای جبران ناپذیری به شما ولرد شود بسیار زیاد است.

پس زمان درخواست نظافتچی از شرکت خدماتی دقت کنید که با مجموعه ای تماس بگیرید که در مرحله اول ثبت شده باشد و در مرحله دوم تمام طول سال مشغول خدمات رسانی باشد نه ففط برای آخر سال به صورت قارچ گونه د نقاط مختلف شهر شروع به تبلیغات میکنند.

زمان ارائه خدمات توطط نظافتچی در منزل حضور داشته باشید و به مزاحل ارائه خدمات نظارت کافی داشته باید و.‌..

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل تهران

[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((02122639189))قیطریه پاسداران نیاوران

((02188750018))ونک گیشا ولیعصر

((02188453405))مفتح بهشتی

((02188478094))عباس آباد قصر

((02126708748))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((02165811461))آذری آزادی انقلاب

((02144818193))مرزداران صادقیه

((02166127510))نواب کارون قزوین

((02144480570))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((02177173781))تهران پارس حکیمیه

((02177036406))تهران نو رسالت هنگام

((02177622809))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((02177654387))مدنی امام حسین نامجو

((02177640368))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((02155981691))خزانه نازی آباد راه آهن

((02155981674))آذری منیریه جیحون

((02155981703))بریانک منیریه حسن آبا

((02155981687))شوش نازی آباد جوادیه

((02136051481)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء


[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794