شرکت خدماتی

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/شرکت خدماتی
شرکت خدماتی2018-11-24T08:14:47-01:00

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی

به نام خدا

قطعا هر محیطی دارای آلودگی ها میباشد که باید آنها نظافت شوند. این نظافت از سوی شرکت خدماتی انجام می شود و بهداشت محیط به پرسنل وکارکنان آن نیز بستگی دارد. شرکت خدماتی از جمله شرکت هایی است که به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارد.

این شرکت ها با در اختیار داشتن پرسنل ماهر و سریع در امر نظافت،می توانند به بهداشت سازمان ها و منازل کمک به سزایی کنند.در این مقاله سعی داریم مطالبی پیرامون شرکت خدماتی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.
شاخه های مختلف شرکت خدماتی

شرکت خدماتی دارای شاخه های مختلفی می باشند که عبارتند از:
1. حمل و نقل
2. امور آشپزخانه و رستوران
3. چاپ وتکثیر
4. امور بهره برداری از تاسیسات
5. نگهداری و خدمات فضای سبز
6. خدمات عمومی نظیر امور آبدارخانه
7. تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات
8. -نظافت منزل، نظافت راه پله ودیکر موارد.
9. نظافت اداره جات با قرارداد رسمی به صورت سالیانه و تامین نیروی آبدارچی، نظافتچی
10. نظافت کارخانجات
11. نظافت نمای ساختمانها

نکات ضروری و قابل توجه در تاسیس یک شرکت خدماتی نظافتی:

• ثبت شرکت : قطعا گرفتن مجوز و ثبت شرکت یکی از مهم ترین و البته اصلی ترین امر در ثبت یک شرکت خدماتی میباشد که این کار باید حتما صورت گرفته و شرکت قبل از شروع به فعالیت خود ثبت تجاری شود.

• اجاره محل کار: دومین موردی که باید در حوزه ثبت شرکت خدماتی و شروع به کار رعایت کرد داشتن دفتر کاری و محل کاری میباشد و این نیز امری ضروری است و باید حتما رعایت شوند.

• کلان شهر : ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شرکت خدماتی حتما باید درکلان شهر ها تاسیس شود تا سرویس دهی بیشتر و بازدهی بالاتری داشته باشید.

• کیفیت را فدای کمیت نکنید!:

قبل از تاسیس شرکت خود حتما با این دید به جلو بروید که اگر کیفیت فدای کمیت و تعداد شود آن وقت مشتری ها آرام آرام کم خواهند شد و دیگر نامی از شرکت شما باقی نخواهند ماند.

• کدام منطقه شهر محل قرارگیری شرکت شماست؟: حتما قبل از تاسیس شرکت ارزیابی محیطی انجام دهید تا خود متوجه یکسری نکات اساسی بشوید به عنوان مثال با ارزیابی محیطی باید شما متوجه شوید که کدام مناطق نیازمند نیروی بیشتر و شرکت خدماتی برای نظافت و خدمات خود میباشد.
ثبت شرکت خدماتی چگونه میباشد؟

شرکت خدماتی از جمله شرکت هایی است که زودبازده می باشد. و برای تاسیس آن نیاز به تحصیلات عالیه نیست و شرایط خاصی لازم ندارد برای این کار می توانید شرکت خدماتی نظافتی با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی خاص ایجاد و به ثبت تجاری برسانید.

توضیحی در مورد شرکت خدماتی سهامی خاص

شرکت خدماتی سهامی خاص شرکت هایی هستند بازرگانی ولو اینکه موضوع فعالیت آن بازرگانی نباشد که تمام سرمایه آن منحصرا توسط موسسین تامین گردیده و سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.عنوان”شرکت سهامی خاص”باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت به طور روشن و خوانا قید شود.

چفقط از شرکت هایی که دارای مجوز و مورد اطمینان و دارای اعتبار لازم میباشد درخواست نظافت و خدمات را دهید.
از شرکت خدماتی مورد نظر درخواست کنید برای ارسال نیروی نظافتچی نهایت دقت خود را انجام داده و در قرارداد نیز تضمین کیفیت کاری را ذکر کند.

حتما در مورد قیمت و کیفیت و انواع خدمات با شرکت خدماتی به توافق برسید.

حتما مشخص نمایید که نظافتچی خانم برای شما ارسال شود یا نظافتچی آقا.

خدماتی که شرکت خدماتی به شما ارائه میدهند بسته به متن قرارداد دارد و تعهدات شرکت خدماتی در حیطه همان متن قرارداد میباشد.

به عنوان نتیجه گیری میتوان جمله بالا را تکرار کرد که شرکت خدماتی از جمله شرکت هایی است که زودبازده می باشد. و برای تاسیس آن نیاز به تحصیلات عالیه نیست و شرایط خاصی لازم ندارد برای این کار می توانید شرکت خدماتی نظافتی با مسئولیت محدود و یا شرایط دیگر ایجاد و به ثبت برسانید.

 

زمانی که کلمه خدمات یا خدماتی برده میشود بحث از شغلی میشود که خدماتی به مردم ارائه میدهد این خدمات بستگی دارد چه نوع خدماتی باشد

خدماتی از قبلی نظافت منزل ، نظافت راه پلها ، مبل شویی ، نظافت ادارات و شرکتها ، شستشو فرش وموکت و….

در این زمینه اشخاص بسیاری شروع به کار نموده اند که همه تبالیغی شبی به هم دارند چراکه تو کشور ما کپی برداری راحت ترین کار هستش.

کسی که شغل خدماتی را پیش رو قرار میدهد سری به سراغ شرکتها و برند های معروف رفته نوع کار و تبلیغ این شرکتهای خدماتی را که بعد از سالها تلاش و با سالها تجربه به آن نقطه رسیده اند کپی برداری میکنند و شروع به فعالیت میکنند.

این بین مردمی که نیاز به نیروی کر خدماتی دارند با تبالیغی رنگا رنگ ولی در اصل شبس به هم مواجه میشوند که به هر یک اعتماد میکنند

و رزرو نظافتچی منزل یا نیروی کار خدماتی دیگری را انجام میدهند با حضوری متضاد با تبلیغاتی که شده بود مواجه خواهند شد که به مرور زمان موجب سلب اعتماد این اشخاص میشود و دروغ ها و کپی برداری های این اشخاص باعث بی اعتیار شدن اون شرکت خدماتی که مورد سواستفاده قرار گزفته است میشوند این مشکلی هستش که شرکت خدماتی با آن در حال دست و پنجه نرم کردن هستند

تنها راهنمایی که ما میتوانیم بکنیم این است قبل از رزرو به شرکت خدماتی زنگ بزنید که معتبرترین تبلیغ را دارد
هرگز به تکه کاغذی که بر درب منزل شما چسبانده شده اعتماد نکنید یا از سایتهای معتبر نیرو بگیرید

با شرکت کار کنید که نیروی کار خود را به صورت مداوم تحت نظر دارد و شبانه روز بر نوع رفتار و کار آنها نظارت میکند

شرکتهایی شروع به کار کرده اند که اشخاصی را به صورت اینترنتی جهت نظافت منازل اعزام میکنند که وقتی شخص به منزل مشتری میرود و نظافت منزل را انجام میدهد به محل زندگی خود مستقیم بر میگردد و فقط این شرکت خدماتی زمان حضور و جذب نیرو آن شخص را میبیند

و دیگر ارتباط چندانی ندارند درصورتی که نظافتچی منزل در حدی شغل مهمی هستش که باید حتما اط سلامت جسم و دوان شخص مطمئن شوید که چه شخصی را جهت نظافت منزل اعزام میکنید شرکت خدماتی در برابر مشتری خود مسئول هستش و باید نظافتچی اعزامی خود را تحت کنترول کامل داشته باشد و بر رفت و آمد نظافتی شرکت خدماتی خود نظارت کافی داشته باشد.

/fusion_text]

چرا شرکت خدماتی نظافتی نظافت پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

[/fusion_builder_column]
  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص

  • استفاده از نظافنچی های سالم و بدون سوءپیشینه

  • بیمه شخص برای تمامی نظافتچی های شرکت

  • ضمانت بعد از کار حتی بعد از خروج نظافتچی

  • معرفی نامه معتبر همراه نظافتچی ها برای ورود به منزل

  • ارسال ۴نوع مواد شوینده واجب به صورت رایگان

[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next
[/fc

زمانی که صحبت از نظافت و تمیزکاری در کشور ما میشود یا وقتی میگویند شخصی شرکت خدماتی دارد یا در شرکت خدماتی مشغول به کار میباشد تمامی ذهن ها به سمتی میرود که فرض بر این است که شغلی آسان و بی ارزش را این افراد دارند

این طرز فکر به قدری تاثیرگذار است که بعضی از نظافتچی ها خجالت میکشند از شغلشان صحبت کنند در صورتی که در کشورهای غربی و اروپایی نظافت یک حرفه میباشد و شخص باید دوره آموزشی مربوطه را طی کند تا بتواند به عنوان یک نظافتچی شروع به کار کند

در این حرفه هم همانند خیلی از حرفه های دیگر نظافتچی های شرکت خدماتی سطح توانایی های مختلفی دارند بعضی از نظافتچی های شرکت خدماتی نظافت منازل را خوب انجام میدهند بعضی از نظافتچی ها نظافت راهپله ها را خوب انجام میدهند

و به همین صورت و ادامه پیدا میکند که شرکت خدماتی موفق خواهد بود که کاملا از نظر کاری و رفتاری نظافتچی های خود را بشناسد نه از دور و تعریف مشترکینی که اط دلسوزی هرگز بد نظافتچی آقا را به شرکت خدماتی نمیگویند که کار بستگی  اشتباهی میکنند مشترکین باید بدانند که یک شرکت وقتی نظافتچی خانم یا آقا و پرسنل خود را میشناسد که مشترکین بعد از نظافت منزل یا نظافت راه پله خود به شرکت گزارش کار دهند

تا زمانی که مشتری شرکت خدماتی از گفتن حقیقت سر باز بزند نمیتواند هیچ شرکت نیروی کار خوب و مناسبی به کار بگیرد و این کار باعث آسیب دیدن شخصی میشود که تمام زندگی خود را هزینه کرده که شرکتافتتاح کند و به مردم خدمات بدهد ولی بخاطر پنهان کاری و دلسوزی بیجای مشترکین و قطع ارتباط آنها یه مرور زمان بدلیل بیکاری نظافتچی های خود مجبور میشود به سمتی برود که اشخاص نا مطمئن را به کار بگیرد

و روز به روز بیشتر به سقوط نزدیک شود تا جایی که دیگر این شرکت نتواند ادامه دهد و موجب برشکستگی صاحب آن شرکت میشود

پس هرگز پنهان کاری نکنیم و بگوییم چه انجام شده تا آن شرکت بتواند با اصلاح نظافتچی و نیروی کار خود هم به شما و هم به دیگران خدمات قابل قبولی ارائه کند و هرگز موجب نابودی شغل ایشان نشویم

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی نظافت منزل نظافت راه پله

شرکت خدماتی نظافت منزل نظافت راه پله

[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((02122639189))قیطریه پاسداران نیاوران

((02188750018))ونک گیشا ولیعصر

((02188453405))مفتح بهشتی

((02188478094))عباس آباد قصر

((02126708748))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((02165811461))آذری آزادی انقلاب

((02144818193))مرزداران صادقیه

((02166127510))نواب کارون قزوین

((02144480570))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((02177173781))تهران پارس حکیمیه

((02177036406))تهران نو رسالت هنگام

((02177622809))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((02177654387))مدنی امام حسین نامجو

((02177640368))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((02155981691))خزانه نازی آباد راه آهن

((02155981674))آذری منیریه جیحون

((02155981703))بریانک منیریه حسن آبا

((02155981687))شوش نازی آباد جوادیه

((02136051481)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794