شرکت خدماتی در تهران

اعزام 8 ساعته با4نوع شوینده 8 ساعت60000 تومان:/شرکت خدماتی در تهران
شرکت خدماتی در تهران2019-01-16T12:23:09-01:00

شرکت خدماتی در تهران

نظافتچی خانم _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

یک شرکت خدماتی در تهران با ارائه تمامی امور خدماتی
شرکت خدماتی مجموعه ای است که با امور فردی و انسانی فعالیت میکند .

در شرکت خدماتی هیچگونه لوازم فیزیکی برای خریداری و فروش به چشم نمیخورد. تمام فعالیت یک شرکت خدماتی مرتبط به ارائه خدمات مختلف فردی و تخصصی میباشد‌.

شرکت خدماتی هیچگونه بازاریابی یا تبلیغاتی در زمینه فروش اجناس به دیگر کسبه و خورده فروشی ها صورت نمیگیرد.
انواع خدمات در شرکت خدماتی ارائه داده میشود که میتواند از خدمات نظافتی یا خدماتی فنی و تخصصی باشد مثال : نقاشی ساختمان ؛ کفسابی ، مبل شویی ، نماشویی ،….

شرکت های خدماتی کوچک و بزرگی در تهران مشغول کار هستند که شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران یا شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران یا شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران یا شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران و در آخر شرکت های بزرگ که با نام شرکت خدماتی نظافتی تمام نقاط تهران مشغول به گار هستند. که بستگی به نوع فعالیت و فدرت مدیریت و پوششدهی که با گذشت زمان و به دست آوردن تجربه بستگی دارد.

که شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال بعد گذشت چندین سال از شروع فعالیت خود در حال حاظر با کوله باری تجربه چه در مدیریت شرگت خدماتی در تهران چه شناخت پیدا کردن و اعزام نظافتچی و امور دیگر در خدمت شما مشترکین گرامی میباشد.

[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

یک شرکت خدماتی در تهران چیست و چه خدماتی ارائه میدهند؟

یک شرکت خدماتی در تهران هیچگونه بازاریابی جهت فروش اجناس را در دستور کار خود ندارد که نیاز به تبلیغات گسترده و بزرگ نمایی جنس خاصی که بخواهد مشتری را مجاب کند تا خریدی صورت بگیرد انجام نمیدهد و در دستور کار شرکت خدماتی در تهران نیست.

هیچیک از شرکت خدماتی های که در تهران مشغول کار هستند به هیچ عنوان محصولی برای فروش عرضه نمیکنند. زمانی که شرکت خدماتی در تهران مشغول فعالیت میباشد باید به صورت حرفه ای و تخصصی و جامع باشد تا بتواند تمامی امور مورد نیاز مشترکین خود را انجام دهد.

یک شرکت خدماتی در تهران برای موفق شدن ۲عامل مهم تخصص و وقت شناسی را باید به بهترین نحو مد نظر قرار دهد. برای ارئه خدماتی همچون نظافت منزل ، کارگر نظافتچی آموزش دیده در راس ساعت توافق شده باید در محل حضور داشته باشد و امور نظافتی آن مشترک را بر عهده بگیرد و رضایت وی را جلب نمایید.

میتوان خدمات بسیاری را نام برد که در دسته یک شرکت خدماتی در تهران میباشد مثال: خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی خانم و نظافتچی آقا ، مراقبت از سالمندان و نگهداری از کودکان ، باغبانی و مراقبت از گیاهان ، جابجایی و حمل اثاثیه منزل ، نقاشی ساختمان ، بلکا ، مبلشویی ، بسته بندی اساس و لوازم منزل ، نظافت راه پله و مشاعات و مشاغلی از این نوع که همه و همه که کارهای خدماتی به حساب می آیند در دستور کار یک شرکت خدماتی در تهران میباشد‌.

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل

• شرکت خدماتی در شمال تهران

آیا در شمال تهران هستید و نیاز به شرکت خدماتی دارید؟

شما میتوانید با پر کردن فورم یا برقراری ارتباط از طریق تلگرام یا تماس تلفنی با اپراتور های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال بهترین و آموزش دیده ترین نظافتچی ها را در راس ساعت اعلام شده نزد خود داشته باشید کافیست برای یکبار تجربه استفاده از نظافتچی های این شرکت را داشته باشید.

• شرکت خدماتی در شرق تهران

تمامی ساکنین شرق تهران ، تهران پارس ، نارمک و… میتوانند با برقراری ارتباط با اپراتور ها یا از طریق دیگر که امکان دسترسی به آنها داخل سایت میباشد نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم خود را سفارش دهند و از شعبه سبلان نیروی موزد نیاز ایشان اعزام میشود.

• شرکت خدماتی در غرب تهران

آیا در غرب تهران به یک شرکت خدماتی دسترسی دارید؟

دیگر نیاز نیست نگران کارهای خدماتی و نظافت منزل و محل کار خود باشید کارگر نظافتچی آقا و کارگر نظافتچی خانم به صورت روزانه ، ماهانه و حتی ساعتی آموز دیده را از شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال بخواهید.

• شرکت خدماتی در جنوب تهران

بسیاری از ساکنین جنوب تهران از شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال نظافتچی مورد نیاز خود را سفارش میدهند که به دلیل قیمت منصفانه و ارسال ۴نوع شوینده رایگان شرکت پاک رویال بسیار از دریافت کارگر خدماتی خود از این مجموعه راضی میباشند. برای دسترسی به لیست قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با نزدیک ترین شماره تلفن شرکت خدماتی پاک رویال تماس بگیرید.

/fusion_text]


چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

[/fusion_builder_column]
  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

• برای انتخاب بهترین شرکت خدماتی در تهران و دریافت نظافتچی کار آزموده چه باید بکنید؟

در تهران بزرگ به دلیل پیچیده بود زندگی و ترافیک و ساعت طولانی کاری دیگر انجام امور خدماتی و مرتب کردن و نظافت منزل و… مشکل اساسی خانواده ها به حساب می آید که دیگر رسیدگی به تمامی این امور کار بسیار سختی میباشد‌.

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

مخصوصا انجام امور نظافتی و تمیز کردن منزل با توجه به شاغل بودن زوجین کار بسیار سخت و طاقت فرسایی میباشد که برای حل این مشکل بسیاری از خانواده ها با یک شرکت خدماتی در تهران ارتباط برقرار کرده اند و تمامی امور نظافتی و نظافت منزل خود را به کارگر نظافتچی این شرکتها میسپارند.

انتخاب شرکت خدماتی در تهران کار بسیار حساسی است که آیا سابقه مناسب و اعتبار لازم را دارد یا خیر در این بین بعضی شرکتها که به صورت نرم افزاری فعالیت میکنند گزینه مناسبی نیستند چرا که زمان سفارش نمیتوانید اپراتور را از نوع درخواست خود مطلع سازید و …. در آینده در این مورد به صورت دقیق توضیح خواهیم داد.

رزرو کارگر خدماتی – کلیک کنید

تعرفه های یک شرکت خدماتی در تهران

تعرفه های شرکت خدماتی در تهران بسیار در نوسان میباشد و هزینه هایی مانند هزینه ایاب و ذهاب ، مشخص نبودن نوع خدمات ، عدم شفافیت در نوع قیمتگذاری ، و بسیاری از موارد دیگر که باعث متفاوت بودن تعرفه ها ی خدماتی میشوند.

توجه داشته باشید یا شرکت خدماتی در تهران کار کنید و نظافتچی خود را سفارش دهید که نرخ تعرفه آن ثابت باشد و با نوع خدمات کم یا زیاد نشود تا در پایان کار با پرداخت هزینه های اضافی ناراحت نشوید و مورد سواستفاده قرار نگیرید. شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال به صورت ساعتی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا مورد نیاز شما را جهت نظافت منزل یا محل کار شما در اختیارتان قرار میدهد

و امکان کنسل کردن سفارش در ساعات اول وجود دارد که اگر از نوع خدمات یا شخص نظافتچی ناراضی بودید بتوانید سفارش خود را کنسل کنید.

شرکت خدماتی - نظافت منزل در تهران - نظافت راه پله

شرکت خدماتی – نظافت منزل در تهران -نظافت راه پله

ضامنت کارگر نظافتچی و کار نظافتچی

شرکت خدماتی در تهران موفق خواهد بود که زمان جذب نیرو سختگیرانه و بدون کوچکترین گذشتی و کمکاری نیروی کار خود را جذب مینماید زمانی که سفارش خود را به این شرکت ها میدهید خیالتان راحت باشد که نظافتچی اعزام شده از بهترین اشخاص این نوع خدمات میباشد‌.

شرکتهای بی تجربه و بدون مجوز معمولا اشخاص غیر قابل قبول که هم از نظر ظاهری هم از نظر اخلاقی قابل قبول نمیباشند را به محل کار اعزام میکنند که موجب نارضایتی مشترکین محترم میشود پشتیبانی کار نظافتچی از دستورات اصلی مدیریت در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال میباشد‌ به صورتی که اگر مشترک از کار نظافتچی ناراضی باشد نظافت مجددی صورت خواهد گرفت این امر به دلیل تیم قوی و باتجربه پاک رویال است که در زمان استخدام بهترین گزینه ها را انتخاب و آموزش میدهند که با کوچکترین کمکاری از لیست نظافتچی های شرکت خارج میشوند.

بهترین شرکت خدماتی در تهران شرکتی است که نظافتچی های اعزامی از طرف این شرکت را تضمین نماید و حتی بعد از خروج نظافتچی پاسخگو مشترکین خود باشد‌ که این امکان را به شما میدهد که در ساعات اولیه هم از نظر اخلاقی هم از نظر کاری نظافتچی اعزامی را آنالیز کنید و در صورت نارضایتی با شرکت تماس بگیرید و نظافتچی جایگزین را نیز درخواست نمایید توجه داشته باشید این امر فقط در ساعات اولیه خدمات امکان پذیر میباشد.

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

شرکت خدماتی در تهران پاسخگو خسارت ناشی از سهل انگاری کارگر خدماتی هست؟

نظافت منزل شامل بخش های مختلفی میشود مثال: نظافت راه پله ، شستن دیوارهای منزل ، تمیزکردن شیشه ها ، نظافت آشپزخانه ، نظافت سرویس های بهداشتی ، جاروکشی اتاق ها و کف منزل و دیگر خدمات مرتبط که اگر در زمان ارائه خدمات خسارتی احتمالی وارد شود باید از سوی کارفرما جبران شود که بسیاری از شرکت خدماتی در تهران قبول خسارت نمیکنند

و اشتباه نظافتچی خود را به عهده نمیگیرند ولی شرکت

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

نظافتی پاک رویال در صورتی که در زمان یک روزه به شرکت اطلاع داده شود تمام خسارت مشترکبن خود را جبران مینمایید‌.

 

شرکت خدماتی در تهران در تعطیلات هم مشغول کار هستند؟

دیگر احتیاج ندارید که یک شرکت خدماتی در تهران ، شرکت خدماتی غرب تهران ، شرکت خدماتی شرق تهران ، شرکت خدماتی جنوب تهران ، شرکت خدماتی شمال تهران ، شرکت خدماتی نظافتی ، شرکت خدماتی , نظافت منزل و… را جستجو کنید شرگت خدماتی نظافتی پاک رویال تمامی امور نظافتی را در تهران را انجام میدهد که در تمام روزهای هفته و سال بدون تعطیلی مشغول خدمات رسانی میباشد و هیچ هزینه اضافی دریافت نمیکند‌.

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل

شرکت نظافتی _ شرکت خدماتی _ نظافت منزل

[/fusion_builder_column

[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((02122639189))قیطریه پاسداران نیاوران

((02188750018))ونک گیشا ولیعصر

((02188453405))مفتح بهشتی

((02188478094))عباس آباد قصر

((02126708748))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((02165811461))آذری آزادی انقلاب

((02144818193))مرزداران صادقیه

((02166127510))نواب کارون قزوین

((02144480570))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((02177173781))تهران پارس حکیمیه

((02177036406))تهران نو رسالت هنگام

((02177622809))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((02177654387))مدنی امام حسین نامجو

((02177640368))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((02155981691))خزانه نازی آباد راه آهن

((02155981674))آذری منیریه جیحون

((02155981703))بریانک منیریه حسن آبا

((02155981687))شوش نازی آباد جوادیه

((02136051481)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء

[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 22639189 — 26708748
غرب : 44818193 — 65811461
جنوب : 33151656 — 36051481
شرق : 77173781 — 77622809
مرکز : 55981691 — 55981703
شماره مدیریت : 09120526536
مسئول اعزام : 09194254794